O Firmie

O brukarstwie wiemy wszystko!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Zajmowaliśmy się układaniem kostki brukowej, montażem krawężników drogowych w Niemczech, budową nawierzchni asfaltowych, betonowych oraz nawierzchni  i ozdobnych murów z kamieni naturalnych w Irlandii. Doświadczenie w pracy  w różnych warunkach na bardzo zróżnicowanych podłożach i często nietypowych materiałach pozwala nam twierdzić, iż niema dla nas zadań niemożliwych.

 

Na polskim rynku jako samodzielna firma działamy od 2009 roku, aktualnie pod nazwą Tedbruk Żeletko Przemysław. Jesteśmy firmą kładącą duży nacisk na jakość wykonywanych przez nas prac.  Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Wciąż podejmujemy działania prowadzące do rozwoju naszej firmy, inwestujemy w nowy sprzęt oraz pogłębiamy naszą wiedzę branżową.

 

Współpracujemy z czołowymi producentami kostki. Dla naszych klientów istnieje możliwość zamówienia materiałów z wysokim rabatem.

 

Nasze usługi dostępne są na terenie woj. Lubuskiego - Zielona Góra, Lubsko, Żary, Żagań, Gubin, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól, Kożuchów, Iłowa, Łęknica, Szprotawa oraz okoliczne miejscowości.

© Ted Bruk - Firma Brukarska   |   Brukarstwo - Żary   |   Usługi brukarskie

Stworzono w DeryDesign